19.04.2024. 17:28
Samo skupo! Victoria Beckham 50. rođendan slavila u luksuzu: Za jedno jelo dali čak 230 eura
Restoran je navodno omiljeno odredište bogatih i slavnih, a izvor je otkrio i da se obitelj sjajno provela...

19.04.2024. 17:23
Hrvat preokrenuo izglede i izborio Olimpijske igre u Parizu!
Benović je uoči nastupa u Dohi imao relativno male izglede da se kroz natjecanja u Svjetskom kupu izbori za olimpijsku vizu, jer su njegovi konkurenti imali značajnu bodovonu prednost

19.04.2024. 17:03
Trener Gorice uoči Rijeke: Nisam još kao Sopić, ali ako dobijemo častit ću igrače na benzinskoj
- Rijeka ima 13 pobjeda i poraz na Maksimiru, kvalitetna je to momčad i ima vrhunskiog stručnjaka na klupi. Dat ćemo sve od sebe. Vesele me neki detalji koje sam vidio protiv Dinama, najavio je trener Gorice

19.04.2024. 17:02
Znaš li tko sam? Imao je bujnu kosu i svirao trubu, na filmu je prvi put bio izvanzemaljac
U glumačke je vode ušao sa sedam godina u Zagrebačkom kazalištu mladih, a s devet je glumio u kultnom filmu Dušana Vukotića

19.04.2024. 17:00
VIDEO Bačvice pune kupača, već se 'lovi' boja za ljetne mjesece
SPLIT - Da se više skoro nitko ni ne sjeća naglog pada temperature koji je Hrvatsku pogodio sredinom tjedna, najbolje govore slike sa splitskih Bačvica koje su prošle godine bile vidljive tek mjesec dana kasnije. U prekrasnom sunčanom danu uglavnom uživaju stranci.

19.04.2024. 16:49
Da je Milanović podnio ostavku kad je trebao, Ustavni sud i HDZ ne bi mu mogli ništa napraviti
Odluka Ustavnog suda da se Milanoviću zabrani da bude mandatar za sastav Vlade (!) nečuvena je kao i Milanovićevo ponašanje u kampanji. Da je podnio ostavku, mogao je ići na izbore i biti premijerski kandidat.

19.04.2024. 16:48
VIDEO Milanović: 'Ovo sve je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati'
Predsjednik Milanović se svojim ponašanjem sam doveo u situaciju da se isključuje od mogućnosti da bude mandatar. Političke stranke koje ga podržavaju toga moraju biti svjesne, poručili su s Ustavnog suda

19.04.2024. 16:47
VIDEO Sudar na A6 kod tunela Lučice. Nastala kolona od 2 km
DELNICE - Iz HAK-a su obavijestili vozače kako je došlo do prometne nesreće na autocesti A6 Rijeka-Zagreb između čvora Delnice i tunela Lučice u smjeru Zagreba. Vozi se jednom prometnom trakom, a kolona je oko 2 kilometra te su pozvali korisnike na oprez.

Gospodarska škola Čakovec
Autor: Administrator , 13. 12. 2017.

Dana 12. prosinca  2017. godine djelatnici SŠ Topusko posjetili su Gospodarsku školu Čakovec u Čakovcu s ciljem upoznavanja njihovog rada na EU projektima.

Službeno putovanje je, također,  obuhvaćalo razgledanje grada Čakovca te upoznavanje s kulturno-povijesnim i turističko-ugostiteljskim sadržajima Međimurske županije.